KONST / Litografier / Färglitografi 9917098
nr 991 7098
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), segelbåt, 119/260, signerad, motivet: 48x36
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:15:27
30/10 18:50:28